İÇİMİZDEKİ FETOŞİSTLER
 15 Temmuz tarihi dış destekli üst akılların yerli akılsızlarla millete yaptıkları hain saldırının Milletin Onurlu duruşuyla püskürtüldüğü bir darbe girişimi olarak tarihteki yerini almıştır.

Ama her şey bitmiş değil  , hatta yeni başlıyor diyebiliriz. Fetoşist Terör Örgütü 40 yıllık bir süreçte Devlet Mekanizmasının sinir uçlarına kadar yerleşmiş, kilit noktaları ele geçirerek , emrinde olduğu efendilerinin talimatıyla harekete geçmiştir.

Biyolojik buruşukluğu beynine yansımış ilkokul mezunu Emekli bir Vaizin peşine takılmış aldanmışlar sürüsünün bu milletin imkanlarıyla beslenip millete kast ettiği hain senaryoyu Aziz Milletin onurlu duruşu ve 208 Canını feda ederek kahramanca karşı koyuşuyla püskürttük.

            Üst akıl dediğimiz ABD ve İsrail’in düğmeye basmasıyla harekete geçen bu oluşum hala varlığını korumakta ve ciddi anlamda bir tehdit oluşturmaktadır. Toplumun her kesiminde, Sıyasetten, Sendikalara,STK lardan Esnaf Odalarına , İş dünyasına, Askeriyeden,Emniyetten Adaletten Eğitime Devletin tüm kuruluşlarında Uyuyan hücreleri ve kurşun askerleriyle milletin bağrında bir çıban gibi durmaktadırlar.

Devletin içine sızan bu hainler adeta devletin kurumlarını ele geçirmişler ve algı çalışması ve manipülasyonla istedikleri gibi hareket etmektedirler. Kendilerini çok iyi gizleyip, çok iyi takkiye yapan bu hainler,hepimizin tanıdığı bir oluşum aslında.

 Fetullahçı Terör Örgütü(FETÖ). Paralel İhanet Çetesinin sızmadığı bir yer kalmamış , Devletin tüm işleyiş ve sırlarına vakıf olmuşlardır. Devlet şu anda bütün sırları ifşa olmuş, savunma sistemleri çökmüş vaziyettedir.

Kamu kurum ve kuruluşlarındaki görevden almalar haklı olmakla birlikte yeterli değildir. Sadece kamu kurum ve kuruluşları değil sivil ayağı, esnaflardan oluşan para kaynakları hala varlığını koruyup devam etmektedir.

 Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi altı ibadet, ortası ticaret üstü ihanet olan bu yapının içinde bulunanlar,17-25 Aralıktaki alçaklıktan sonra, 15 Temmuz silahlı kalkışmasını da görüp  bundan ders çıkarıp pişman olup ,gerçekten samimi iseler gün vatana millete karşı sorumluluklarını yerine getirme günüdür.

            İçinde bulundukları yapıyı, tüm bildiklerini yetkililere anlatıp deşifre etmeleri bir namus ve vatan borcudur. Aynı zamanda bu bir samimiyet testidir de. Bu milletten olup Milli ve Yerli olan vatanını seven bir zamanlar FETÖ içinde bulunan her fert FETOŞİSTLER le ilgili her türlü bilgiyi vermeli ve tanıklık yaparak ülkemizi bu badireden kurtarmalıdır.

Bu milletin artık kandırılmaya ve ihanete tahammülü kalmamıştır. Gün samimi olma günüdür. Kendini çok iyi kamufle edip, Devletin En Üst makamlarının yanı başına sızan bu yapının, lojistik kısmı, eleman devşirme kısmı hala içimizdedir.

            Bizim mücadelemiz bu alçak FETOŞİSTLER ile her şekilde canımız pahasına devam edecektir. Bu bizim Şehitlerimize karşı, Vatanımıza karşı borcumuz ve görevimizdir. Bu mücadeleden vaz geçersek kahırların en büyüğü üzerimize olsun.

İçimizde kurumlarımızda, mahallemizde bunları, bu kanlı terör örgütlerini ve elemanlarını sempatizanlarını istemiyoruz. Halk harekete geçmeden o yapının içinde bir şekilde bir gerekçe ile bulunanlar harekete geçip gereğini yapsınlar . Yoksa Millet gereğini yapacak işte o noktada Milletin öfkesinden korkun ve gerçekten endişelenin.

Kendiniz için evlatlarınız için, Ülkeniz, Vatanınız Bayrağınız ve Dininiz için bunu yapın. Ve gelin el birliği ile bu şer ve fitne odağından kurtulalım.

Siyasi partilerdeki, Kamu kurum ve kuruluşlarındaki esnafların içindeki STK lardaki bu Silahlı Terör Örgütünün eleman ve uzantılarından kurtulalım ki, ikinci bir dirilişi Çanakkale Ruhuyla gerçekleştirirken geleceğe de emin adımlarla merhaba diyelim.

Herkes bildiğini BİMER üstünden yada emniyet üzerinden bizzat yada yazılı olarak iletirse bünyemize yerleşen bu habis urdan bir an önce kurtulabiliriz.

Hay di Bismillah..

                                                                                                          Bünyamin KURT

                                                                                                          bnesimoglu@gmail.com

Öğretmen Atamaları ve Güncel MEB paylaşımları için Facebook Grubumuzdan Bizi Takip Edin.Gruba Katılmak İçin TIKLAYINIZ

Anahtar Kelimeler:
MebFetöRota HaberDarbe
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.