15 TEMMUZ HALK DEVRİMİ ve İÇİMİZDEKİ ALÇAK TERÖRİSTLER
 Bu Milletin merhameti ve Allah diyen herkese aşırı hüsn-ü zannı neticesi palazlanan ve dışarıdan emir aldıkları efendilerinin talimatıyla harekete geçerek yarınlarımızı karartma girişiminde bulunan  alçaklara cevabı tarihi bir olay olduğu gibi tarihinde yeniden yazılacağı bir andır.

            Milletin bir devrim yapması kendi değerlerine sahip çıkması noktasında onurlu duruşunun adı olan 15 Temmuz yeni bir başlangıcın ve yeniden dirilişin adıdır.

Paralel Darbenin ön hazırlığı olan Gezi Olayları bir darbeydi o zaman “Halk sokakta ve direniyor “ diyerek propaganda yapanlar 15 temmuzda gerçek “HALK” ın sokağa çıkmasıyla gördüler ki bu Halk sokağa çıktığı zaman neler oluyor.

            Onlar yani GEZİCİLER bütün Paralel, dikey , yatay , entel sanatçı , kapitalist, antikapitalist dostlarıyla bu halkı karanlıklara gömüp , yok etmeye, köleleştirmeye çalıştılar. Ama bu Millet onlarında  Demokrasi ve Özgürlükleri için Ölümüne direndi.

Geziciler sosyal medyaları üzerinden çağrılarla toplanırken Bu Millet ezanlar ve Selalarla toplandı,

Geziciler ellerinde bira şişeleriyle kafaları dumanlı boy gösterirken Bu Millet ellerinde kefenleri yüreklerinde imanlarıyla toplandı

Bu Millet yeni bir şahlanış ve diriliş gerçekleştirip Yeniden Uyanışını gerçekleştirirken, belki de dünya tarihinde görülebilecek en alçak ve organize harekata , fitneye direnirken ,

Sokaklarda Milleti düşünüp yiyecek içecek dağıtan kendilerine sponsor olan bir firmaları olmadı ,bedava Wıfı hizmeti verenleri yoktu, boy boy röportaj alıp dünyaya anında duyuran TIME, BBC leri olmadı

Oteller kapılarını kimseye açmadı, ücretsiz hizmet veren olmadı,

161 insan hayatını kaybederken en ufak fırsatta ortalığı ayağa kaldırıp bağıran Tabipler Odası tek bir bildiri yayınlayıp, yardım için seferber olmadı

Milletvekilleri yanlarına gelip ceplerine harçlık koymadı, sanatçılar yanlarında olmadı ,medya kalemşörleri güzellemelerde bulunmadı

Dünya medyası insanlar bombalanıp taranırken “Masum Halk Katl Ediliyor” diye dünyaya son dakika haberi diye duyurmadı..

Bu Halk Harekatının farkı şuydu, hareketlerinin ve attıkları her adımın Bütün Harekatları kayd eden Allah Azze ve Celle tarafından tutulduğunu bilerek , bütün dünyaya son dakika haberi olarak şunu geçiyorlardı, “Bu Millet uyandı ve ölümüne direnerek değerlerine geleceğine ve mazlumlara sahip çıkacak..”

            Evet bu “Halk Harekatı” tarihi bir harekatı ve tarihin yeniden başlangıcı anlamına geliyordu. 7 den 70e kadını, çocuğu , genci yaşlısıyla 2 gece ve gün uyumadan , gözünü kırpmadan , yeni bir kurtuluş destanı yazarak ,161 canını feda ederek sahip çıktı Liderine, geçmişine ve geleceğine.

            15 Temmuz Darbesi bize şunu gösterdi ki, sürekli uyanık olmamız ve içimizdeki hain alçaklara fırsat vermememiz gerekir.. Bunca can, bu kutlu direniş ve diriliş boşa olmamalı.

Unutulmamalı ki canavarları doğuran taviz analardır, bu alçaklara en ufak bir taviz verilip merhamet göstermeden çok acil olarak harekata geçilmeli gereken yapılmalıdır.

            Darbe girişiminde bulunan ve suçları sabit olan alçaklar bir an önce “İdam” edilmeli ki bir daha kimse böyle bir şeye teşebbüs etmemeli ve böyle bir kalkışmada bulunmamalı.

İçimizde çevremizde ,iş yerimizde, kurum ve kuruluşlarımızda “Darbeci Terör” örgütü mensubu ve sempatizanlarını ifşa edip gerekli yerlere bildirmeliyiz.

HSYK nın yaptığı gibi tüm kurum ve kuruluşlardaki başta “Darbeci Terör Örgütü FETOŞİSTLER” olmak üzere Terör Sempatizanı ve üyesi tüm kamu görevlileri derhal görevden atılmalı .

Uyuyan hücre tarzında , içimizde bulunup bizden gibi görünen, bu Milletin sunduğu imkanları bu millete karşı kullanmaktan çekinmeyen  bu münafıkları bildirmemiz ve gerekenlerin yapılması için takipçisi olmamız vatandaşlık ve insanlık görevidir.

Başta Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri , Sağlık , Emniyet ve Adalet Bakanlığı olmak üzere Belediyeler de derhal bu temizliğe başlamalı ve bu alçaklara böyle bir fırsat için imkan verilmemelidir.

Çocuklarımızı , yarınlarımızı teslim ettiğimiz öğretmenlerden hiçbiri darbeci olmamalı, dün FETOŞİST Eğitim Yuvası olup bugün isim değiştiren bütün kurum ve kuruluşlar gerçek sahibi olan Millete Devlete devir edilmeli ve buradaki Paralel Hainler tasfiye edilmelidir.

            Yeni bir başlangıcın ve yeniden dirilişin tarihi dönemecinde kesin çizgilerle iki saf oluşmuştur, Ya DARBECİSİNİZ ya da bu Halkın yanındasınız. Ortası yok.

            Evet bu en ileri Demokrasi ve en ileri Hukukun gereğidir.

Bu Milletin 161 canını feda ederek yapılmasını istediği şeydir.

Kutlu direnişimiz yenden dirilişimiz bu Millete ve bu Ümmete hayırlı uğurlu olsun.

Bünyamin KURT

bnesimoglu@gmail.com

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.