CADI AVI MI ?

17-25 Aralıktan önce ve sonrasında da  “Yüzyılın Fitne Harekatı FETOŞİSTLER” diye tanımladığım, ve FETOŞİST kavramını ilk söyleyen  kişi ve 25 yıldır bunlarla mücadele eden  biri olarak ben bile alçaklığın bu boyutuna şaşırıp kaldım.

Bu milletin kanını emip, milletin Dinini Vatanını sevmeyi öğrensin diye teslim ettiği evlatlarını “Mankurtlaştırıp” milletin canına kast edecek seviyeye getiren Müptezel Bir Büyücünün yaptıklarını ve bize yaşattığı felaketi, 250  canımızla atlattığımız badireyi hepimiz biliyoruz, yaşıyoruz ve her gün gördüğümüz öğrendiğimiz şeyler karşısında hayretlere düşüyoruz.

Vatanımıza kast edip, Devletimizi adeta felce uğratan bu yapıyla ölümüne mücadele eden Devlet Başkanımız Sayın recep Tayyip ERDOĞAN ‘ın  varlığı Milletimiz için bir şans. Halkın Liderinin Halka çağrısı halkın canlarını vererek icabet ettiği bir çağrı ve bu emre uymak, son ana kadar meydanlarda bekleyerek bütün dünyayı şaşkına çeviren bir kahramanlık ve kararlılıkla devam ediyor.

Tabi yeni OHAL ve Devletin Yeniden İnşa sürecinde FETOŞİSTLER le mücadelede tüm hızıyla devam ediyor. Kamu kurum ve kuruluşlarında görevden alımlar başladı devlet mücadele kararlılığını gösteriyor.

Başta FETOŞİSTLER olmak üzere Vatanımıza, Bayrağımıza , bağımsızlığımıza kast eden tüm örgüt ve örgütlenmelerle mücadele top yekûn devam etmeli.

Merhamet gösteriyoruz diyerek verilen tavizler sadece canavarları doğurur. Sayın Cumhurbaşkanımız 17-25 Aralıktan sonra bu tehlikeye dikkat çekip mücadele startı verirken, bir çok sayın yetkili ve bürokratlar bu emri adeta duymazdan, görmezden gelip sümen altı ettiler. Bugün pek bir iştahla kelle avcılığına soyunanlar dün neden adım atmakta tereddüt ediyorlardı diye aklımda deli sorular dolaşıyor.

Halkın iradesini ortaya koyup tehlikeyi savuşturmasından sonra, şimdi bildik siyasetçi ve bürokrat refleksleri ile karşı karşıyayız, reklam kokan ve eyyamcı tavırlar günü ve kendilerini kurtarmaktan başka bir şeye yaramayacağı gibi, kurunun yanında yaşında yanmasına, masum insanlarında mağdur olmasına yol açacaktır. Bu durum maalesef bir cadı avına da yol açacaktır.

Peki ne yapmalı nasıl bir tedbir alınmalı.. Olayın sadece kamu kurum ve kuruluşları ayağı olmayıp sivil ayağı da unutulmamalıdır. Bunlarla mücadelede etkili yöntemler uygulanmalı ki bir daha bu vb şeyler tekrar etmesin. Bu amaçla

1-      40 yıllık bir şer örgütlenmesi bir anda bitmez. Uyuyan ve hazır bekleyen hücreleri bulup onların deşifresi ve ele geçirilmesi kısa vadede hayati önem arz ediyor. Ama mücadele kararlılıkla ve zaman alacak bir süreç, yılgınlığa ve ihmale yer verilmeden yapılmalı.

2-      Halkımızın dini ve milli  duygularını sömürecek bu yapılanmalar konusunda topyekûn bir bilinçlenme harekatı başlatılmalı. Bu amaçla başta medya olmak üzere, okullar ve camiler en etkin ve aktif rolü üstlenmeli.

3-      İçimizde olan ve bildiğimiz bu insanlar nasıl örgütlendi , kimler ilk örgütlenmeleri ilçelerde mahallelerde yaptı ve bugün nasıl bir gizlenme içindeler bunlar yani lojistik destekçileri ve zemin hazırlayıcıları iyi takip edilip asıl bunların görevden el çektirilip deşifre edilerek gerekli cezalar verilmeli.

4-      Gün vatan severliğini gösterme günüdür, gerçekten FETOŞİSTLER ile bir şekilde yolu kesişenler , Vatanımıza ve canımıza kast eden bu alçaklarla ilgili bildikleri ve yaşadıkları her şeyi ilgili makamlara gönüllü olarak, bir vatanseverlik görevi olarak gidip söylemeli ifşa etmeli. Ben onlardan ayrıldım gerçek yüzlerini gördüm demek yetmez bunların deşifre edilmesi gerekir. Yoksa tekrar örgütlenmelerinin önüne geçilemez.

5-      Kamuda en fazla sızdıkları yer askeriye ve öğretmenlik maalesef. Öğretmenlik Milli Eğitim önemli çünkü evlatlarımızı öğretmenlere teslim ediyoruz ve bu öğretmenler vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirecekleri yerde Pensilvanyaya kul köle yetiştiriyorlar. Darbe sürecinde gördük ki tüm örgütlenmeleri ve eleman yetiştirme ve organizasyon işlerini FETOŞİST ÖĞRETMENLER yapıyor.. FETOŞİST ÖĞRETMENLERi alırken sadece sendika , abka ödemeleri vs ile değil gerçekten herkesin bildiği öneli isimler es geçilmemeli. Herkes 3 maymunu oynamak yerine gerçeği yalnız gerçeği ortaya çıkarma çabasında olmalı. İşte bu noktada herkes bilgilerini tanıdığı bu örgüt üyelerini ilgi makamlara bildirirse hakka ve hakkaniyete  uygun bir durum oluşturulabilir diye düşünüyorum.

6-      Halk Vatan derdine düşmüşken koltuk makam ve rant derdine düşen alçak fırsatçıların asılsız suçlamaları ve provokasyonlarına gelmemek, iç barış ve kardeşliğimizi zedeleyecek davranış ve olaylardan uzak durmakta hayati önem arz ediyor.

Evet görevden alımlar ve tutuklamalar var ama emin olun bu bir CADI AVI değil, anlamayanlara tekrar söyleyelim ; bu bir Vatan mücadelesi, dinini bayrağını , vatanını koruma gayretidir. Bu elinde canından başka bir varlığı olmayan insanların Çanakkale Ruhuyla canını feda etmesinin üzerimizdeki vebalidir.

            Şehitlerimiz canlarını boşuna vermediler ve biz o canları unutursak bize veyl olsun.

Ey yetkililer bu milleti temsil eden siyasetçi ve bürokratlar , siz şehitlerimizin kanının bedelini FETOŞİSTLER den Pennsylvania Büyücüsü olacak Alçak ve onun müritlerinden almazsanız , göz yumup adam kayırırsanız size yazıklar olsun. İki elimiz hem bu dünyada hem öbür dünyada yakanızda olacak bilesiniz.

                                                                                              Bünyamin KURT

                                                                                              bnesimoglu@gmail.com

 

 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.