Denizli İş Kur İl Müdürü tekzip metini
TEKZİPTİR
www.haberyenirota.com adresli internet sitenizde 23/08/2016 tarihinde yayınlanan “İşkur İl Müdürü Hakkında Fetöİddası” konulu (http://www.haberyenirota.com/kamu/iskur-il-muduru-hakkinda-feto-iddiasi-h4421.html) yazı yayınlanmış olup, kurum personelim ve şahsıma yönelik haklarıma saldırı niteliğinde asılsız isnatlar ve iftiralar içeren bu yazıdan dolayı yasal süreçlerin başlatılacağını bildirerek gerçek dışı beyanlar içeren bu haberi tekzip eder ve gerçek dışı iddialarla haber yapılması anlayışından vaz geçilmesini ihtaren bildiririm.
 
Bu yalan haberin yayından çıkarılmasını ve aşağıda yayınlamış olduğum cevabi yazının bir hafta süreyle internet ortamında yayınlanmasını talep ediyorum.
 
TEKZİP METNİ

23/08/2016 Tarihinde (http://www.haberyenirota.com/kamu/iskur-il-muduru-hakkinda-feto-iddiasi-h4421.html)  adresinde yayınlanmış olan “İşkur İl Müdürü Hakkında Fetöİddası”başlıklı yazı tamamen gerçeklere aykırıdır. 
 
Kamuoyunca bilindiği üzere İl Müdürü FerudunGİRESUN’unFETÖ/PDY örgütünce hedef alınarak 2013 yılında hakkında sahte delil üretilerek görevden uzaklaştırılan ve FETÖ/PDY mağduru bir bürokrattır. Yazıda iddia edilen tüm hususlar baştan aşağı mesnetsiz ve manidar bir kurguya dayalı bir karalama kampanyasından ibaret olupkurum personelimin ve şahsımın kişilik haklarını onurunu ve saygınlığını zedeleyecek niteliktedir. Dikkatli bir okurun hemen fark edeceği üzere yazı tamamen afaki olarak kara propaganda amaçlı olarak kurgulanmıştır.
           
Şahsım 2010 Yılı Ağustos Ayında İş Kur Mesleki Eğitimden Sorumlu Daire Başkanı iken şu an ki FetöTerör Örgütü bünyesinde görev yapan ve şu anda tutuklu olan kişilerin iftiraları sonucu görevimden alındım. İş bu görevden alınmam sonucu açmış olduğu davamı kazanmam neticesinde Denizli siyaset büyüklerinin de referansı ile Denizli İş Kur İl Müdürlüğüne 2012 Mart Ayında atandım. Ancak yine Fötö Terör Örgütü mensubu bir kısım kişilerin iftirası sonucu İzmir Ağır Ceza Mahkemelerinde görülmekte olan bir davanın mağduru olduğum bahanesi ile tekrar 2013 Yılı Mayıs Ayında İl Müdürlüğü görevimden alındım. İş bu davanın sonucunda sanık ve mağdur olanların hepsi sahte delil üretildiğinden bahisle beraat etmişler, bu delilleri üretenler ise şu anda Fötö Terör Örgütü üyesi olmaktan tutuklanmış ve sahte delil üretmekten yargılanmaktadırlar.  ( Yargılamaya sebebiyet veren kişiler emniyet amirleri, savcılar, hakimler, bakanlık müsteşarı ve müsteşar yardımcısı vs)
 
 
 
Tüm bu olay akışından anlaşılacağı üzere Fetö Terör Örgütünün mağdurlarından bir tanesi olduğum aşikârdır.  Tarafım iki defa görevden alınmış olup her iki defasında da yargı yolu ile görevime geri dönmüşümdür.
 
23/08/2016 tarihinde yayınlanmış olan yazı başta Basın Kanununa ve Basın Meslek İlkelerine aykırı kişilik haklarını haksız ve mesnetsiz şekilde zedeleyici,vicdan ve hakkaniyetle bağdaşmayan,kamuoyunu doğru bilgilendirmek amacıyla değil de “Hasmane Hislerle” kaleme alınmış olup tarafım dinlenmeden kaleme alınmıştır.
 
Söz konusu haber sitenizin bilerek veya bilmeyerek FetöTerör Örgütünün işine gelecek şekilde haberler yaptığını tarafınıza ihtar eylerim.
 
Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesini vatandaşlık görevi addederek işbu tekzip metninin yayınlanma zorunluluğu doğmuştur. Haberi yapan/yaptıran ve yayınlayanlar hakkında her türlü yasal yollara başvuracağımı kamuoyunun bilgisine arz ederim.
 
Ferudun GİRESUN
Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü

 
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.